Warto Nas Wybrać

Warto Nas Wybrać

Gwarantujemy satysfakcję i radość z nauki języków obcych, a przy tym wymierne korzyści – już po roku nauki w naszej szkole będziesz widział wyraźne postępy. W kolejnych latach zdobędziesz wiedzę i umiejętności, pozwalające na swobodne posługiwanie się językiem, którego się uczysz.

Możesz uczestniczyć w kursie języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Na specjalne życzenie organizujemy również kursy innych języków obcych, np. włoskiego czy arabskiego, a także coraz częściej poszukiwany przez obcokrajowców – kurs języka polskiego dla cudzoziemców. Uczymy też języków wschodu – arabskiego, japońskiego i chińskiego!

W naszej szkole znajdziesz kurs odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom, a przy tym dobrany odpowiednio do poziomu znajomości wybranego języka obcego oraz dopasowany do wieku.

Mamy w swojej ofercie zarówno kursy dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i młodzieży, jak i kursy dla studentów oraz osób dorosłych, a także szkolenia językowe dla firm i instytucji, na wszystkich poziomach zaawansowania i o różnym profilu. Są wśród nich kursy dla początkujących i osób z wysoką znajomością języka, przygotowujących się do międzynarodowych certyfikatów oraz specjalistyczne szkolenia z języka biznesu.

Na każdym z poszczególnych kursów stosujemy zróżnicowane i starannie dobrane metody oraz techniki nauczania, adekwatne do wieku, ale także do celu szkolenia i wybranego języka obcego. Dbamy o to, by nasi słuchacze stale “zanurzali” się w języku, który poznają. Dlatego na zajęciach nie używamy języka polskiego. Dzięki temu, z lekcji na lekcję, wszyscy kursanci podnoszą swoje kompetencje, przełamują tzw. „blokadę językową” i otwierają się na świat.

Zawsze też możesz liczyć na wsparcie i pomoc swojego lektora, który chętnie wytłumaczy Ci trudniejszą kwestię, podpowie jak rozwijać swoje umiejętności pomiędzy zajęciami, wskaże odpowiednią lekturę, czy prześle dodatkowe ćwiczenia.

Doświadczenie

Nasza szkoła posiada ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych na każdym poziomie.

Kursanci

Mury naszej szkoły językowej każdego roku opuszcza ponad 500 kursantów uczących się wielu języków.

Lokalizacja

Mieścimy się w samym centrum Opola, dzięki czemu bez problemu dojedziesz do nas z każdej cześci miasta i nie tylko.

O nas

Na kursach rozwijamy wszystkie sprawności językowe ze szczególnym naciskiem na komunikację werbalną.

Atmosfera

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są w pozytywnej i zachęcającej do aktywnego udziału w zajęciach atmosferze.

Lektorzy

Nasi prowadzący to zespół doskonałych specjalistów z licznymi certyfikatami poświadczającymi kompetencje.

ROZWIĄŻ TEST ON-LINE I SPRAWDŹ NA JAKIM POZIOME JEST TWÓJ JĘZYK OBCY!