Witamy w newCOSMOPOLITAN

Witamy w newCOSMOPOLITANPosiadamy 20 letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Każdego roku uczy się z nami ponad 500 kursantów. Mamy pomysł na edukację językową dla każdego - zarówno dla dzieci jak i dorosłych, tych początkujących jak i osób bardziej zaawansowanych. Wystarczy się przekonać i wybrać z naszej szerokiej oferty kurs w najbardziej odpowiednim dla siebie wariancie, wpisujący się dokładnie w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Mieścimy się w samym centrum miasta, dzięki czemu można do nas dojechać bez problemu z każdego miejsca w Opolu i okolic.

Naszą misją jest dostarczenie wszystkim naszym Klientom wyjątkowej jakości nauczania. Opieramy się na skutecznej metodzie rozwijającej wszystkie sprawności językowe z głównym naciskiem na komunikację werbalną.

Każde nasze zajęcia są zawsze starannie przemyślane i przygotowane, a lektorzy dbają o to, żeby były atrakcyjne, tak by każdy uczestnik kursu chętnie i aktywnie brał w nich udział.

Lektorzy newCosmopolitan są najlepszymi specjalistami na rynku. Cechuje ich pasja, kreatywność i indywidualne podejście do każdego kursanta. Są wśród nich nauczyciele polscy i anglojęzyczni native-speakers. Wielu z nich posiada licencję egzaminatorów zewnętrznych instytucji edukacyjnych tj. MEN, czy Cambridge English Language Assessment.


Facebook