O nas

Partner racoongo
Partner ekassa

Jesteśmy szkołą z ogromną wiedzą i doświadczeniem w nauczaniu języków obcych, a ponadto z lokalizacją w samym centrum miasta. Trudno w to uwierzyć? Wcale nie trzeba wierzyć! Wystarczy się przekonać, korzystając z naszej niepowtarzalnej oferty.

Powstaliśmy po to, by zaoferować wszystkim Klientom – tym nowym i tym, z którymi znamy się od lat, wyjątkową jakość nauczania. Nasi lektorzy znają kody języków obcych, dzięki którym wprowadzą Cię w świat komunikacji z ludźmi pochodzącymi z różnych stron kuli ziemskiej. Jak wiadomo – dobry lektor to więcej niż połowa sukcesu, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami, tworzącymi zespół ambitnych, kreatywnych i przesympatycznych ludzi.

Są wśród nich zarówno lektorzy polscy, jak i anglojęzyczni native-speakers. Znaczna część zespołu naszych lektorów posiada licencje egzaminatorów, prestiżowych międzynarodowych ośrodków egzaminacyjnych, takich jak British Council i Goethe Institut.

 

Button

 

Button

 

Button

 

Button

 

Button

 

Button

Services At CustomWritings.ws, thither are a form of services to help students every tone of the essay writing summons. http://myessays.webstarts.com/review_about_paperduenow_com.html That is why we checkout the previously realised papers by our writers. Many people interest whether it is legitimatize to use tradition writing services and how convenient is it for customers and writers?

Facebook